BellaLab Astaxanthin

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka
Kaina: 44.95 EUR   Užsakyti

Maisto papildas išsiskiria inovatyvumu, kokybe ir natūralumu. Pagrindinį jo ingredientą - astaksantiną pagamino naujausias technologijas bei vien tik atsinaujinančią energiją naudojanti Islandijoje įsikūrusi bendrovė Algalif Iceland.

Šio maisto papildo pagrindinė sudedamoji dalis – tai 4 mg astaksantino, kuris yra natūralus ir stipriausias mokslui žinomas antioksidantas, maždaug 6000 kartų stipresnis už mums įprastą vitaminą C.

Kadangi vienoje šio maisto papildo kapsulėje yra 4 miligramai gryno astaksantino (100% koncentracijos), galima apskaičiuoti, jog tai maždaug atitinka 24 gramus vitamino C. Tuo tarpu vienoje įprastoje suaugusiems skirtoje vitamino C kapsulėje ar tabletėje būna apie 0,5-1 gramas. 

Maisto papildas taip pat praturtintas saulėgrąžų bei dygminų aliejais, taip pat rozmarino ekstraktu.

Astaksantinas yra natūralus karotenoidas (organinis spalvos pigmentas), kurį gamina dumbliai gindamiesi nuo atšiaurių aplinkos sąlygų. Žmonėms – tai vienas galingiausių žinomų natūralių antioksidantų. Jo poveikį patvirtino eilė mokslinių bei klinikinių tyrimų.

Mūsų ląstelės nuolat atakuojamos laisvųjų radikalų – dėl užterštos aplinkos, nesveikos mitybos, saulės poveikio, rūkymo, streso, jau nekalbant apie tokius kenkėjus kaip virusai ir bakterijos. Antioksidantai padeda įveikti organizmo ląstelėms žalingą laisvųjų radikalų poveikį, padeda atstatyti oksidacinį balansą.

Švariojoje Islandijoje įsikūrusi Algalif bendrovė yra pirmaujantis pasaulyje natūralaus aukščiausios rūšies astaksantino gamintojas. 

Astaksantiną ši bendrovė gamina iš dumblių, konkrečiai mikrodumblių lotynišku pavadinimu Haematococcus pluvialis. Technologiškai itin pažangiame procese naudojama tik atsinaujinanti geoterminė energija, o taip pat švarus Islandijos vanduo.

Astaksantino gamybai Algalif sukūrė unikalią, uždarą, trijų skirtingų etapų mikrodumblių kultivavimo sistemą.

Gautas aukščiausios rūšies astaksantinas žymimas Astalíf® prekės ženklu. Tarptautinių apdovanojimų pelnęs produktas gali būti 5% arba 10% koncentracijos, o šiame BellaLab ženklo maisto papilde naudojamas aukščiausios 10% koncentracijos ingredientas. 

Galutinis produktas neturi jokių genetiškai modifikuotų priemaišų, jokių sunkiųjų metalų pėdsakų, jis pripažįstamas saugiu produktu JAV, naujovišku produktu Europoje, turi taip pat ir Artimųjų Rytų rinkoms aktualius Halal ir Kosher sertifikatus.

Sudedamosios dalys.  Dygminų ir saulėgrąžų aliejus (turintis daug oleino rūgšties), želatina (iš žuvų), drėgmę išlaikanti medžiaga glicerolis, išgrynintas vanduo, rozmarinų ekstraktas, astaksantinas (iš dumblių (Haematococcus pluvialis)).

1 kapsulėje yra: 505 mg dygminų ir saulėgrąžų aliejaus (turinčio daug oleino rūgšties), 4 mg astaksantino, 80 µg rozmarinų ekstrakto.

Vartojimas. Rekomenduojama vartoti po 1 kapsulę per dieną, po valgio.

Įspėjimai. Maisto papildo nerekomenduojama vartoti nėščioms moterims, žindyvėms, jaunesniems nei 13 metų vaikams.

Pakavimas: parduodama 1 pakuotė su 90 kapsulių. Pakuotės (3 mėnesių kurso) kaina yra 44,95 eurai.

Gamintojas. Ayanda Gesellschaft mit beschränkter Haftung, Am Hünengrab 20, 16928 Pritzwalk, Vokietija.

Platintojas Lietuvoje: DirectMarketing OU, A. Juozapavičiaus g. 6/2, Vilnius, Lietuva.

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta