BellaLab "Collagen Peptides 500mg"

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka
Kaina: 39.95 EUR   Užsakyti

Šis maisto papildas – tai baltymo kolageno, kuris yra natūrali „statybinė“ medžiaga žmogaus organizme, randama odoje, sąnariuose, sausgyslėse, raiščiuose ir kauluose; taip pat vitaminų C, B2 (biotino) ir B3 (niacino), mikroelementų cinko bei jodo derinys, skirtas kiekvienam besirūpinančiam savo oda bei sąnariais.

Collagen peptides 500 mg“ maisto papilde esančio žuvų kolageno gamintoja yra šimtametes tradicijas turinti Prancūzijoje įsikūrusi bendrovė Weishardt, istoriją skaičiuojanti nuo 1839 m. Šiandien Weishardt yra tarp svarbiausių pasaulyje aukščiausios kokybės želatinos bei žuvų kolageno tiekėjų. Tarp jos asortimento taip pat yra produktų tekstūrą užtikrinantys ingredientai. Weishardt tiekia savo produktus maisto ir gėrimų, farmacijos bei grožio pramonės įmonėms.

Weishardt savo žuvų kolageno peptidų produktus žymi prekės ženklu Naticol®. Šiuo ženklu pažymėti gaminiai yra gaminami tik iš aukščiausios kokybės žaliavų, tai yra iš žuvų odų bei žvynų, kurie įprastai žuvų pramonėje išmetami kaip atliekos. Weishardt gamybos procesas yra saugus, tvarus bei oficialiai patvirtintas, jis visiškai atitinka galiojančius maisto bei farmacijos pramonės reikalavimus.

Apskritai Naticol® yra vadinamojo pirmojo tipo (angl. Type I) kolageno šaltinis. Šio tipo kolagenas sudaro apie 75% baltymų, randamų žmogaus jungiamuosiuose audiniuose bei odoje. Kitais duomenimis, apie 90% kolageno žmogaus organizme yra būtent pirmojo tipo.

Collagen peptides 500mg maisto papilde naudojamas Weishardt žuvų kolagenas yra ženklintas kaip Naticol® Premium BPMG. Tai mažo tankio, klampumo bei ypač skaidrios sudėties produktas. Jo molekulių svoris yra ypač mažas (2000), todėl tai itin lengvai įsisavinamas produktas.

Žuvų kolagenas yra ypač naudingas raumenims, nes padeda atkurti baltymų sudėtį raumenyse ir suteikia pagalbą jiems susitraukiant, o tai padeda padidinti ištvermę sportuojant ir auginant raumenų masę. Be to, kolagenas atlieka svarbią rolę apsaugant jungiamuosius audinius, sąnarius ar kremzles, mažina susižalojimų riziką, todėl galima teigti, kad ši veiklioji medžiaga prisideda prie sportinių rezultatų gerinimo. Šiuos teiginius įrodo atlikti moksliniai tyrimai.

Žuvų kalogenas padeda išlaikyti kaulų ir raumenų būklę. Senėjimas – natūralus procesas. Tačiau net ir senstant norime išlikti aktyvūs, energingi bei sveiki. O Peptan palaiko bendrą mobilumą, nes prisideda prie sąnarių (ypatingai kelio), kremzlių priežiūros ir išlaiko kaulų stiprumą, sveikumą, palaiko neriebią raumenų masę ir jėgą. Šiuos teiginius įrodo atlikti moksliniai tyrimai.

Žuvų kolagenas pasirūpina, kad graži oda išorėje turėtų sveiką pagrindą, kylantį iš vidaus. Visiems žinoma, kad nuo 25 metų oda pradeda senti, tačiau ne visi žino, kad viena iš pagrindinių priežasčių - tai kolageno tankio mažėjimas. Būtent dėl šios priežasties atsiranda pirmieji senėjimo požymiai, tokie kaip raukšlių formavimasis, odos dehidratacija ir elastingumo praradimas. Peptan gali neutralizuoti šiuos senėjimo požymius ir prisidėti prie jaunatviškos išvaizdos išsaugojimo, atkuriant natūralų kolageno kiekį organizme, kitaip tariant panaikinant struktūrinę žalą. Be to, ši veiklioji medžiaga skatina hialurono rūgšties gamybą, vadinasi oda drėkinama. Šiuos teiginius įrodo atlikti moksliniai tyrimai.

Tuo tarpu šio maisto papildo sudėtyje taip pat esantis cinkas padeda palaikyti normalią plaukų, nagų, odos būklę, normalią imuninės sistemos veiklą.

Biotinas (vitaminas B7) padeda palaikyti normalią plaukų, gleivinių, odos būklę. 

Vitaminas C padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai odos funkcijai, susidarymą, normalią imuninės sistemos veiklą, padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. 

Niacinas (vitaminas B3) padeda palaikyti normalią odos būklę, padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Sudedamosios dalys. Kolagenas Naticol® BPMG (iš  žuvų), želatina, L-askorbo rūgštis, lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos, kukurūzų krakmolas, nikotinamidas, cinko laktatas, kalio jodidas, D-biotinas.

1 kapsulėje yra (RMV*, %): 500 mg kolageno Naticol® BPMG (iš  žuvų) , 80 mg (100 %) vitamino C, 16 mg (100 %) niacino, 10 mg (100 %) cinko, 150 μg (100 %) jodo, 50 μg (100 %) biotino.

*- Referencinė maistinė vertė.

Pakavimas: parduodama 1 pakuotė su 90 kapsulių. Pakuotės (3 mėnesių kurso) kaina yra 39,95 eurai.

Gamintojas: TopFormula Healthcare AB, Fridhemsvägen, 3, 602 13 Norrköping, Švedija.

Platintojas Lietuvoje: DirectMarketing OU, A. Juozapavičiaus g. 6/2, Vilnius, Lietuva.

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta