BellaLab Fish Collagen Peptides (3%) lakštinės veido kaukės

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka
Kaina: 39.95 EUR   Užsakyti

Šis produktas – tai dešimt vienkartinių kosmetinių kaukių lakštų veidui su žuvų kolagenu atskirose pakuotėse. Tai aukščiausios klasės produktas, skirtas kiekvienam ir kiekvienai, siekiančiai minkštesnės, glotnesnės veido odos ar tiesiog norinčiai atgaivinti ir pamaitinti giliuosius odos sluoksnius.

Pagrindinė kaukės veiklioji medžiaga tai aukščiausios kokybės žuvų kolagenas. Šioje kaukėje jis sudaro 3% tūrio. 

Netgi perkant brangiausias kaukes ne visuomet paprasta sužinoti, kiek kolageno produktas turi. Grožio industrijoje įprasta, kad prabangiose, aukščiausios kokybės kaukėse kolageno kiekis gali svyruoti tarp 1% ir 3% tūrio, tačiau ne visi gamintojai renkasi atskleisti šį skaičių. Tuo tarpu pigiausiuose produktuose kolageno kiekis nesiekia ir procento, gali būti vos 0,15% viso tūrio.

Baltymas kolagenas – tai natūrali „statybinė“ medžiaga žmogaus organizme, randama odoje, bet taip pat ir sąnariuose, sausgyslėse, raiščiuose, kauluose ir kitur. Žmogaus kūne kolagenas, kuris pasižymi ypatingu atsparumu tempimui, sudaro tarp ketvirtadalio ir trečdalio visų kūno baltymų.

Žmogaus organizmas pats gamina kolageną, tačiau bėgant metams šio baltymo pasigaminame vis mažiau ir tai akivaizdu, pirmiausia, iš raukšlių odoje. Nustatyta, jog kolageno gamybą organizme taip pat neigiamai veikia per didelis cukraus vartojimas, rūkymas, ultravioletiniai spinduliai, kai kurie susirgimai.

Siūlome išbandyti Pietų Korėjoje įprastą metodą ir pamaitinti odą jai tokiu svarbiu kolagenu: ant švarios veido odos užsidėti iš pakuotės išimtą specialaus pluošto veido formos lakštą, prisotintą kolagenu bei kitomis pagalbinėmis medžiagomis. 

Kiekvienoje pakuotėje yra 25 ml skysčio, o tai paprastai net per daug vienai veido procedūrai. Palyginimui, pigiausiose kaukėse skysčio gali būti 21-23 ml. Todėl rekomenduojame skysčio likučius užtepti ant kaklo, krūtinės, rankų ar kitų kūno vietų ir palaukti, kol medžiagos gerai įsigers, paprastai iki 15-20 minučių.

Kaukės lakštas, kuris yra prisotintas skysčio su kolagenu ir pagalbinėmis medžiagomis, yra iš specialia technika pagaminto pluošto, angliškai vadinamo rayon. Šis plonas pluoštas gaminamas iš išgrynintos celiuliozės (apdorotų medienos plaušo ląstelių), taigi tai yra natūralios kilmės, o ne sintetinė medžiaga.

Lyginant su pigesniais, sintetinio pluošto kaukių lakštais, BellaLab prekės ženklo produktas kur kas geriau sugeria aktyviąsias, skystąsias kaukės medžiagas ir tolygiai jas paskirsto ant viso veido. Lakštas maloniai priglunda prie veido odos. Tokiu būdu pagerinamas bendras kaukės poveikis.

Fish Collagen Peptides lakštinės veido kaukės praturtina veido odą dideliu kiekiu aukščiausios kokybės jūrinės kilmės kolagenu. Kolagenas patenka į gilius odos sluoksnius, todėl yra stimuliuojami odos ląstelių atsinaujinimo procesai bei sumažinama raukšlių/plonų raukšlelių atsiradimo tikimybė.

Ingredients (INCI): Aqua, methylpropanediol, glycereth-26, butylene glycol, betaine, xanthan gum, allantoin, carbomer, ethylhexylglycerin, polysorbate 20, triethanolamine, disodium EDTA, phenoxyethanol, 1,2-hexanediol, fish collagen (3 %), parfum.

Naudojimas.

1. Toniku kruopščiai nuvalykite  veido odą.

2. Išimkite, išskleiskite kaukę  ir švelniai uždėkite kaukę ant veido. Palaukite 15–20 minučių.

3. Išspauskite pakuotėje esantį skysčio likutį ir juo švelniais masažuojamaisiais judesiais įtrinkite kaklą, krūtinę arba alkūnes.

Galimi kaukės naudojimo būdai:

  • Šaldanti kaukė – prieš naudojimą, kaukę rekomenduojama palaikyti šaldytuve.
  • Šildanti kaukė – prieš naudojimą, kaukę 2-3 minutes rekomenduojama palaikyti šiltame (50-60 0C) vandenyje.

Pakavimas: parduodama 1 pakuotė, kurioje yra 10 vienkartinių kaukių. Pakuotės kaina 39,95€.

Gamintojas. Sindo P&G Co., Ltd., 401, Aenggogae-ro, Namdong-gu, Inčonas, Pietų Korėja.

Platintojas Lietuvoje: DirectMarketing OU, A. Juozapavičiaus g. 6/2, Vilnius, Lietuva.

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta