BellaLab Hyaluronic Acid (5%) lakštinės veido kaukės

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka
Kaina: 42.95 EUR   Užsakyti

Šis produktas – tai dešimt vienkartinių kosmetinių kaukių lakštų veidui su hialurunu atskirose pakuotėse. Tai aukščiausios klasės produktas, skirtas kiekvienam ir kiekvienai, siekiančiai elastingesnės, glotnesnės veido odos ar tiesiog norinčiai sudrėkinti ir atgaivinti gyvybingumą praradusią ar pavargusią odą.
Pagrindinė kaukės veiklioji medžiaga tai aukščiausios kokybės hiarulono rūgštis. Šioje kaukėje ji sudaro 5% tūrio.
Hialuruno rūgštis – tai natūrali žmogaus organizme randama medžiaga, polisacharidas (didelė cukraus molekulė). Žmogaus odos ląstelės ją gamina natūraliai – odos drėgmės palaikymui, savotiškam vandens „užrakinimui“ odoje. Dėl hialurono rūgšties oda atrodo lygesnė, minkštesnė, putlesnė, stangresnė, apskritai sveikesnė. Būtent dėl hialurono kūdikių oda būna tokia švelni ir putli!
Bene svarbiausia šios medžiagos savybė, kad viena jos molekulė pritraukia 500 kartų (kitur galima rasti – iki 1000 kartų) už save didesnį kiekį vandens. Kitas palyginimas: vienas gramas šios rūgšties išlaiko apie šešis litrus vandens.
Mokslininkai apskaičiavo, kad vidutinio sudėjimo žmogaus, sveriančio 70 kg, kūne yra apie 15 gramų hialurono rūgšties. Trečdalis jos pasikeičia (sunyksta ir pasigamina iš naujo) per dieną. Todėl manoma, jog bet kokie hialurono apykaitos sutrikimai gali lemti įvairias problemas, tarp jų – odos pilkėjimą ir raukšlėtumą. Organizmui senstant hialurono gamyba apskritai lėtėja, ypač pastebimas jo mažėjimas maždaug nuo 40 metų amžiaus. Hialurono gamyba gali lėtėti ir dėl neigiamo aplinkos poveikio – saulės spindulių, užterštos aplinkos.
Dėl odai daromo poveikio hialurono rūgštis yra tapusi įprastu kosmetikos priemonių komponentu. Pastebėta, jog hialurono rūgštis padidina odos drėgmę, suteikia jai stangrumo, saugo nuo laisvųjų radikalų poveikio. Hialurono rūgštis sustiprina kolageno poveikį kovojant su raukšlių, plonų raukšlelių ar raukšlių aplink akis atsiradimu.
Kosmetologai sako, kad šis kosmetikos ingredientas tinka visiems odos tipams, net riebiai ir problemiškai odai.
Siūlome išbandyti Pietų Korėjoje įprastą metodą ir pamaitinti odą jai tokia svarbia hialurono rūgštimi: ant švarios veido odos užsidėti iš pakuotės išimtą veido formos lakštą iš viskozės, prisotintą hialurono rūgštimi bei kitomis pagalbinėmis medžiagomis.
Kiekvienoje pakuotėje yra 25 ml skysčio, o tai paprastai net per daug vienai veido procedūrai. Palyginimui, pigiausiose kaukėse skysčio gali būti 21-23 ml. Todėl rekomenduojame skysčio likučius užtepti ant kaklo, krūtinės, rankų ar kitų kūno vietų ir palaukti, kol medžiagos gerai įsigers, paprastai iki 15-20 minučių.
Lyginant su pigesniais, sintetinio pluošto kaukių lakštais, BellaLab prekės ženklo produktas kur kas geriau sugeria aktyviąsias, skystąsias kaukės medžiagas ir tolygiai jas paskirsto ant viso veido. Lakštas maloniai priglunda prie veido odos. Tokiu būdu pagerinamas bendras kaukės poveikis.

Ingredients (INCI): Aqua, Methylpropanediol, Glycereth-26, Butylene glycol, Betaine, Xanthan gum, Allantoin, Carbomer, Ethylhexylglycerin, Polysorbate 20, Triethanolamine, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, 1,2-hexanediol, Hyaluronic acid (5%), Parfum.

Naudojimas.
1. Toniku kruopščiai nuvalykite veido odą.
2. Išimkite, išskleiskite kaukę  ir švelniai uždėkite kaukę ant veido. Palaukite 15–20 minučių.
3. Išspauskite pakuotėje esantį skysčio likutį ir juo švelniais masažuojamaisiais judesiais įtrinkite kaklą, krūtinę arba alkūnes.


Pakavimas: parduodama 1 pakuotė, kurioje yra 10 vienkartinių kaukių. Pakuotės kaina 39,95€.
Gamintojas. Sindo P&G Co., Ltd., 401, Aenggogae-ro, Namdong-gu, Inčonas, Pietų Korėja.
Platintojas Lietuvoje: DirectMarketing OU, A. Juozapavičiaus g. 6/2, Vilnius, Lietuva.

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta