BellaLab Melatoninas + 5-HTP

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka
Kaina: 39.95 EUR   Užsakyti

Maisto papildas Melatoninas + 5-HTP – tai kiekvienam organizmui svarbių vitaminų bei mineralų, melatonino, natūralios amino rūgšties 5-HTP, dalyvaujančios seratonino gamyboje, o taip pat šafrano kombinacija.

Šafranas – tai brangiausias pasaulio prieskonis, žinomas jau gerus tris tūkstančius metų, minimas senovės Egipto, Mesopotamijos, Kinijos medicininiuose tekstuose, o taip pat tyrinėjimas ir moderniuose klinikiniuose tyrimuose dėl savo unikalių savybių. Šafranas turi karotenoidų, suteikiančių patiekalams ryškią geltoną spalvą, jame taip pat yra šiek tiek vitaminų, magnio. Šafranas nuo seno naudojamas patiekalams gardinti, bet taip pat ir medicinoje, parfumerijoje. 

5-HTP (arba 5-hidroksitriptofanas) yra natūraliai žmogaus organizme gaminama amino rūgštis. Žmogaus smegenyse ir virškinamajame trakte ji dalyvauja gaminant serotoniną – biologiškai aktyvią medžiagą, nuo kurios priklauso mūsų nuotaika, miegas, virškinimas ir kitos funkcijos, kuri populiariai vadinama „laimės hormonu“. Seratonino trūkumas siejamas su depresijos, nerimo požymiais, miego sutrikimais ir kitomis sveikatos problemomis.

Būtent iš serotonino tamsiu paros metu mūsų organizmas pasigamina melatonino, dar vadinamo miego hormonu. Melatoniną mūsų smegenyse gamina kankorėžinė liauka. Melatonino funkcija – informuoti organizmą, kad atėjo naktis, laikas miegoti. Melatonino gamybą gali sutrikdyti stresas, rūkymas, išsibalansavęs darbo ir poilsio režimas, per ryški šviesa prieš miegą, o taip pat jo gamyba prastėja su amžiumi.

Šio maisto papildo sudėtyje esantis melatoninas padeda mažinti laiko, reikalingo norint užmigti, trukmę. Teigiamas poveikis pasireiškia suvartojant 1 mg melatonino prieš einant miegoti.

Šiame maisto papilde taip pat yra vitaminų B6 ir D, o taip pat magnio.

Vitaminas B6 padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą, normalią psichologinę funkciją, normalią imuninės sistemos veiklą. 

Vitaminas D taip pat padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. 

Magnis padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį, padeda palaikyti normalią energijos apykaitą, normalią nervų sistemos veiklą, o taip pat normalią psichologinę funkciją. 

Maisto papildas Melatoninas su 5-HTP yra organizmui kasdien reikalingų vitaminų, mineralų, amino rūgšties 5-HTP, o taip pat miego hormono melatonino bei šafrano kombinacija. 

Sudedamosios dalys.  Magnio bisglicinatas, užpildas celiuliozė, želatina, 5-hidroksitriptofanas, užpildas kalcio fosfatai, cholekalciferolis, lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas, melatoninas, šafrano ekstraktas, piridoksino hidrochloridas.
1 kapsulėje yra (RMV*, %): 75 mg 5-hidroksitriptofano, 50 mg (13 %) magnio, 1 mg melatonino, 2 mg šafrano ekstrakto, 1,4 mg (100 %) vitamino B6, 25 μg (500 %) vitamino D3.
*- Referencinė maistinė vertė.
Vartojimas. Rekomenduojama vartoti po 1 kapsulę per dieną. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.
Grynasis kiekis: 59,4 g (paaiškinimas: 90 kapsulių po 640 mg).
Pakavimas: Parduodama 1 pakuotė su 90 kapsulių. Pakuotės (3 mėnesių kurso) kaina yra 39,95 eurai.
Gamintojas. Topformula Healthcare AB, Fridhemsvägen 3, 602 13 Norrköping, Švedija.
Platintojas Lietuvoje: DirectMarketing OU, A. Juozapavičiaus g. 6/2, Vilnius, Lietuva.
Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta