Olio del Re PURE BALSAM DROPS

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka
Kaina: 44.95 EUR   Užsakyti

Šis preparatas, išsiskiriantis inovatyvumu, kokybe ir natūralumu, gali sustiprinti Jūsų organizmą ir pagerinti bendrą savijautą. Šio produkto sudėtyje yra keletas skirtingų eterinių aliejų: smulkiųjų mirtenių (kajeputo), dirvinės mėtos, paprastosios pušies spyglių, smilkalinės bosvelijos bei miros. Tai ypač tyras produktas, specialiai platinamas stiklo pakuotėje, nes plastikinę jis tiesiog ištirpdytų!

Eteriniai aliejai nuo seno naudoti kvepalams, muilams, smilkalams, šiandien tai laikoma alternatyva tradicinei kosmetikai, jie labiausiai vertinami, nes sudėtyje neturi jokių dirbtinių chemikalų. Kita vertus, eteriniai aliejai nuo seno vertinti už savo farmakologines savybes – antiseptinį poveikį, teigiamą įtaką kvėpavimo, virškinimo sistemoms, odai. Aromaterapija apskritai yra laikoma alternatyviosios medicinos rūšimi, nes padeda stiprinti sveikatą, taiso nuotaiką. Eteriniai aliejai absorbuojami per odą arba įkvėpus.

Olio del Re aliejus PURE BALSAM DROPS – produktas praturtintas koncentruotu ir natūraliu 5 eterinių aliejų mišiniu. Tai produktas, kuris padeda atkurti natūralų, tolygų ir sveiką kvėpavimo procesą, palengvina diafragmos darbą, o tai siejasi su sveikatos gerove ir gyvenimo kokybe.

Sudėtis: dirvinių mėtų lapų aliejus, limonenas, paprastųjų pušų spyglių aliejus, smulkiųjų mirtenių (kajeputo) aliejus, smilkalinių bosvelijų (frankincenso) aliejus, laukinių mirų aliejus, linalolis, eugenolis. Kiekis: 33,5 ml. Produktas dermatologiškai patikrintas, nebandytas su gyvūnais, be glitimo, petrolatumo, skysto parafino, parabenų, konservantų, sintetinių, aromatinių medžiagų.

Šio aliejaus sudėtyje yra:

Kajeputas

Tai Indonezijoje, Australijoje, Madagaskare paplitęs medis. Iš jo lapų distiliuojamas eterinis aliejus naudojamas inhaliacijoms bei krūtinės ląstos masažams esant peršalimui, gripui, kvėpavimo takų infekcijoms. Jis pasižymi antiseptiniu poveikiu esant peršalimo ligoms, taip pat naudojamas gydant aknę, pūslelinę, žaizdas, esant raumenų skausmams, tonizuoja bei stangrina odą.

Mėta

Plačiai paplitusi mėta naudojama tiek virtuvėje, tiek medicinoje, tai viena populiariausių naminių vaistažolių, vertinama dėl savo antiseptinių savybių, teigiamo poveikio virškinimui. Mėta taip pat tradiciškai naudojama nuo karščiavimo, galvos skausmo. Pagal Ajurvedą, mėta lengvina atsikosėjimą, aktyvina inkstų veiklą, lengvina astmą, mažina migreną, sąnarių skausmus.

Pušies eteriniai junginiai

Šiaurinėje Europos dalyje paplitusios pušies kvapas gerina kvėpavimą, kraujo bei medžiagų apykaitą, ramina nervų sistemą, kelia nuotaiką. Pušies eteriniai junginiai naudingi sergantiems plaučių ligomis.

Bosvelija

Bosvelija (frankincenso medis) kildinamas iš Viduriniųjų Rytų šalių. Nuo seno iš jo buvo gaminami smilkalai. Bosvelija naudojama kosmetikoje, nes turi odą jauninančių, tonizuojančių savybių, mažina randus, taip pat veikia kaip antiseptikas.

Mira

Mira yra sakai, gaunami iš Egipte paplitusio miramedžio. Senovėje mira buvo naudojama kaip kvepalai, smilkalai, medicinoje, ypač vertintas miros tepalas nuo žaizdų. Miros eterinis aliejus veikia kaip antiseptikas, stabdo uždegimus, spartina gijimą, tinka šlapiuojančioms, sunkiai gyjančioms žaizdoms, tarpupirščių grybeliui, suskirdusiai, sutrūkinėjusiai odai gydyti. Be to, mira lengvina atsikosėjimą, todėl tinka masažams, inhaliacijoms. Taip pat galima rasti, kad mira stiprina plaukų folikulus, padeda gydyti aknę ir žvynelinę, turi raminančių savybių.

Pakuotė: parduodamas 1 buteliukas, 33,5 ml. Pakuotės kaina 44,95€. Nuotraukoje yra pavaizduotas buteliukas ir dėžutė, į kurią yra supakuotas buteliukas.

Gamintojas: Zuccari srl, Viale del Commercio 66/68, Trento, 38121, Italija

Platintojas: DirectMarketing OU, A. Juozapavičiaus g. 6/2, Vilnius.

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta