Olive 250 mg + 2,5 mg Hydroxytyrosol

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka
Kaina: 44.95 EUR   Užsakyti

Maisto papildas Olive Leaf and Fruit Extract sukurtas kruopščiai atrinkus veikliąsias medžiagas – taip užtikrinant gaminio natūralumą ir patikimą sudėtį. Šio maisto papildo gamybai buvo atsakingai pasirinkti Europoje augantys ir iš šio žemyno autentiškai kilę medžiai (Olea Europaea), nes atlikti moksliniai tyrimai parodė, kad tik šie medžiai turi abi veikliąsias medžiagas: ir hidroksitirozolį, ir oleuropeiną. Papildas sukurtas iš Europoje užaugintų alyvmedžių ir pietų Ispanijoje išgautų alyvmedžių lapų ir vaisių ekstrakto. 

Šis maisto papildas išsiskiria unikalia natūralių medžiagų kombinacija, nuo seno itin vertinama Viduržemio jūros regione, kur gerosios alyvmedžių lapų ir alyvuogių savybės atrastos jau Antikos laikais. Viduržemio jūros regiono gyventojai – vieni iš mažiausiai sergančių širdies ligomis, taip pat statistiškai jie pasižymi ilga kokybiško gyvenimo trukme. Regiono maiste gausu antioksidantų, o natūralus antioksidantų šaltinis yra alyvuogių aliejus.

Atminkite, kad augalų dalių ekstraktų milteliai veikia efektyviau nei neapdoroti augalų milteliai. Tikslingai rūpinamės, kad Jus pasiektų tik kokybiški bei naujoviški sveikatą stiprinantys gaminiai.

Viena iš preparato Olive Leaf and Fruit Extract (Alyvmedžių lapų ir vaisių ekstraktas) sudedamųjų dalių – hidroksitirozolis, kuris yra išgaunamas iš alyvmedžių vaisių ekstrakto. Tai vienas iš vertingiausių antioksidantų – jo poveikis net 15 kartų viršija žaliosios arbatos antioksidacines savybes ir veikia net 3 kartus stipriau už kofermentą Q10. Antioksidantai naikina laisvuosius radikalus, o hidroksitirozolis yra vertingiausia alyvuogių aliejaus antioksidacinė dalis. Ši medžiaga gali padėti palaikyti normalią galvos smegenų kraujotakos funkciją, normalią smegenų veiklą ir atmintį. Taip pat antioksidantas hidroksitirozolis gali padėti išvengti laisvųjų radikalų atsiradimo organizme kaupimosi. Be to, antioksidantai pasižymi antigrybelinėmis ir antivirusinėmis savybėmis ir gali sustiprinti organizmo atsparumą. Mūsų ląstelės nuolat atakuojamos laisvųjų radikalų – dėl užterštos aplinkos, nesveikos mitybos, saulės poveikio, rūkymo, streso, infekcijų ir peršalimo ligų, jau nekalbant apie tokius kenkėjus kaip bakterijos ir įvairūs virusai. Antioksidantai padeda įveikti organizmo ląstelėms žalingą laisvųjų radikalų poveikį, padeda atstatyti oksidacinį balansą.

Vertingiausia alyvuogių lapuose ir vaisiuose randama medžiaga yra oleuropeinas. Tai junginys, ne tik pasižymintis antioksidacinėmis savybėmis, bet ir galintis apsaugoti nuo širdies ir kraujagyslių sutrikimų, palaikyti normalų kraujo spaudimą. Tačiau šis bioaktyvus junginys, natūraliai esantis alyvmedžių lapuose ir vaisiuose, ribotai pasiekia mūsų kraštuose gyvenančio žmogaus mitybos racioną. Nors dažnas iš mūsų alyvuogių aliejų naudoja virtuvėje, o alyvuogėmis gardina įvairius patiekalus, oleuropeinas su maistu beveik negaunamas. Kodėl taip nutinka? To priežastis – oleuropeino kartumas. Kadangi oleuropeinas yra itin kartus, alyvuogės yra fermentuojamos ir didžioji dalis vertingiausių medžiagų pašalinama. Pasitelkus ilgamečius tyrimus ir progresyvias šių laikų technologijas, vertingiausius alyvmedžių turtus tapo įmanoma išgauti ir vartoti kaip maisto papildą.

Rekomenduojama gerti vieną kapsulę per dieną, geriausia kartu su maistu, ir neviršyti rekomenduojamos paros normos.

Norint pasiekti geriausių rezultatų maisto papildą reikia vartoti reguliariai, derinti su tinkama mityba bei sveikos gyvensenos principais. Atminkite, kad kiekvieno organizmo atsakas į maisto papildą yra individualus.

Grynasis kiekis: 81,54 g ± 8,2 % (paaiškinimas: 90 kapsulių po 906 mg).
Sudedamosios dalys.  Alyvmedžių lapų ekstrakto milteliai (kuriuose yra 25 % oleuropeino), rafinuotas sojų pupelių aliejus, želatina, kokosų aliejus, drėgmę išlaikanti medžiaga glicerolis, hidrintas sojų pupelių aliejus,  alyvmedžių vaisių ekstrakto milteliai (kuriuose yra 10 % hidroksitirozolio), vanduo, emulsiklis lecitinai, dažiklis geležies oksidas (geltonasis), dažiklis geležies oksidas (juodasis).
1 kapsulėje yra: 250 mg alyvmedžių lapų ekstrakto miltelių (kuriuose yra 62,50 mg oleuropeino), 25 mg alyvmedžių vaisių ekstrakto miltelių (kuriuose yra 2,5 mg hidroksitirozolio).
Vartojimas. Rekomenduojama vartoti po 1 kapsulę per dieną.
Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.
Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.
Laikyti kambario temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Partijos Nr., Geriausias iki (pabaigos): žr. ant pakuotės.
Gamintojas. Ayanda GmbH, Am Hunengrab 20, 16928 Pritzwalk, Vokietija.
Platintojas. DirectMarketing OU, A.Juozapavičiaus 6/2, Vilnius, Lietuva, tel. (8 5) 2743087.
Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta