BellaLab Omega3 Hyaluronic Acid

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka
Kaina: 44.95 EUR   Užsakyti

Šis maisto papildas apjungia du kiekvienam organizmui svarbius junginius – tai omega 3 polinesočiąsias riebalų rūgštis, arba žuvų taukus, bei hialurono rūgštį. Tai tobulas derinys kiekvienam, besirūpinančiam savo sveikata bei grožiu.

Kaip sako pats pavadinimas, yra trys svarbiausios omega 3 riebalų rūgštys: alfa linoleno rūgštis (ALR), eikozapentaeninė rūgštis (EPR) ir dokozaheksaeninė rūgštis (DHR). ALR – tai augaluose, pavyzdžiui, linų sėmenyse, riešutuose, randamas omega 3 rūgšties tipas. 

Vis dėlto mokslo įrodyta, jog naudingiausios žmogaus organizmui kitos dvi omega 3 rūgštys – EPR bei DHR, kurių gausu jūrinės kilmės produktuose, ypač riebiose šaltųjų jūrų žuvyse, pavyzdžiui skumbrėse, lašišose, tunuose, silkėse, menkėse. Jų taip pat yra kituose jūros produktuose, pavyzdžiui, austrėse, ikruose, dumbliuose.

Nors žuvų taukai ypač reikalingi mūsų sveikatai, kartu tai junginiai, kurių žmogaus organizmas pats pasigaminti negali, taigi turi gauti su maistu. Dėl to medikai visame pasaulyje paprastai rekomenduoja dusyk per savaitę valgyti žuvies ir viena iš porcijų turėtų būti riebios žuvies.

Daugumai žmonių tokio režimo laikytis sunku, o tokiais atvejais patariama vartoti žuvų taukų maisto papildus. Ne veltui žuvų taukai – populiariausias maisto papildas visame pasaulyje.

Tyrimais patvirtinta, jog DHR padeda palaikyti normalią smegenų funkciją. Geriausiai šį teiginį iliustruoja faktas, jog DHR yra svarbi smegenų ląstelių, o taip pat neuronų dalis. Tai svarbu prisiminti žinant faktą, jog mūsų šalyje besiskundžiančiųjų atminties sutrikimais, o taip pat tų, kurie serga Alzheimerio liga, kasmet daugėja. Tarptautiniu mastu ši liga paplitusi tiek Vakarų Europoje, tiek JAV, kur statistiškai kas dešimtas amerikietis virš 65-erių sulaukia tokios diagnozės.

Taip pat DHR padeda išsaugoti normalų regėjimą. Mityboje trūkstant omega 3 sunku užtikrinti ir akių sveikatą, tai vienodai svarbu tiek kūdikystėje, tiek ir senatvėje, tiek valandų valandas leidžiant prie kompiuterio, tiek ir vyresniame amžiuje baiminantis degeneracinių akių ligų. Juk DHR yra svarbi akies tinklainės struktūros dalis.

DHR taip pat yra svarbus širdies raumens komponentas, nustatyta, jog DHR ir EPR (eikozapenteno rūgštis, kuri yra DHR sudedamoji dalis) padeda palaikyti ir normalią širdies veiklą. Nustatyta, jog riebalų rūgštys reikalingos į hormonus panašių junginių gamybai, kurie padeda reguliuoti kraujo spaudimą, širdies ritmą ir kraujo krešėjimą. Šį omega-3 poveikio aspektą itin svarbu prisiminti žinant, kokia negailestinga mirtingumo statistika Lietuvoje: daugiau nei pusė žmonių mūsų šalyje miršta nuo širdies ir kraujagyslių ligų. Europos statistika rodo, jog širdies ir kraujagyslių ligos sudaro apie 45% visų mirčių.

Nustatyta, jog teigiamas poveikis smegenims bei regėjimui pasireiškia per parą suvartojant 250mg DHR, būtent toks kiekis yra vienoje Omega-3 Hyaluronic acid kapsulėje.

Tuo tarpu hialuruno rūgštis – tai natūrali žmogaus organizme randama medžiaga, polisacharidas (didelė cukraus molekulė). Žmogaus odos ląstelės ją gamina natūraliai – odos drėgmės palaikymui, savotiškam vandens „užrakinimui“ odoje. Būtent dėl hialurono rūgšties oda atrodo lygesnė, minkštesnė, putlesnė, apskritai sveikesnė.

Taip pat hialurono rūgšties gausu sąnarių skystyje, akyse, kraujagyslių sienelėse. 

Bene svarbiausia šios medžiagos savybė, kad viena jos molekulė pritraukia 500 kartų (kitur galima rasti – iki 1000 kartų) už save didesnį kiekį vandens. Kitas palyginimas: vienas gramas šios rūgšties išlaiko apie šešis litrus vandens.

Trumpai tariant, hialuronas sugeria vandenį ir paskirsto jį organizme. Vanduo žmogaus organizme sudaro, įvariais duomenimis, nuo 70% iki 80%, taigi hialuronas yra ypatingos svarbos medžiaga mums visiems. Juk būtent dėl hialurono kūdikių oda būna tokia švelni ir putli!

Mokslininkai apskaičiavo, kad vidutinio sudėjimo žmogaus, sveriančio 70 kg, kūne yra apie 15 gramų hialurono rūgšties. Trečdalis jos pasikeičia (sunyksta ir pasigamina iš naujo) per dieną. Todėl manoma, jog bet kokie hialurono apykaitos sutrikimai gali sukelti sąnarių problemas, akių sausėjimą, odos pilkėjimą ir raukšlėtumą. Organizmui senstant hialurono gamyba apskritai lėtėja, ypač pastebimas jo mažėjimas maždaug nuo 40 metų amžiaus. Hialurono gamyba gali lėtėti ir dėl neigiamo aplinkos poveikio – saulės spindulių, užterštos aplinkos.

Dėl odai daromo teigiamo poveikio hialuronas yra tapęs įprastu kosmetikos priemonių komponentu, taip pat paplito prieš raukšles nukreiptos hialurono injekcijos. Pastebėta, jog hialuronas padidina odos drėgmę, suteikia jai stangrumo, saugo nuo laisvųjų radikalų poveikio. 

Tačiau hialuronas taip pat teigiamai veikia kitas organizmo sistemas, jį seniai įprasta naudoti medicinoje. Pavyzdžiui, jo pagrindu pagaminti losjonai naudojami gydyti atopinio dermatito pažeistą odą, hialurono yra akies drėkinimui skirtose dirbtinėse ašarose. 

Norint pasiekti geriausių rezultatų maisto papildą reikia vartoti reguliariai, derinti su tinkama mityba bei sveikos gyvensenos principais. Atminkite, kad kiekvieno organizmo atsakas į maisto papildą yra individualus. 

Sudedamosios dalys.  Žuvų taukai (turintys antioksidanto tokoferolių koncentruoto ekstrakto), želatina, natrio hialuronatas, drėgmę išlaikanti medžiaga glicerolis, sojų pupelių aliejus, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas, antioksidantas lecitinai, vanduo, dažiklis geležies oksidai ir geležies hidroksidai (raudonasis ir juodasis).

1 kapsulėje yra (RMV*, %): 500 mg žuvų taukų (kuriuose yra Omega-3 riebalų rūgščių: mažiausiai 30 mg eikozapentaeno rūgšties (EPR) ir mažiausiai 250 mg dokozaheksaeno rūgšties (DHR)), 65 mg hialurono rūgšties.

*- Referencinė maistinė vertė.

Vartojimas. Rekomenduojama vartoti po 1 kapsulę per dieną, valgio metu.

Įspėjimai. Maisto papildo nerekomenduojama vartoti nėščioms moterims, žindyvėms bei jaunesniems nei 12 metų amžiaus vaikams.

Gamintojas. Ayanda GmbH, Am Hünengrab 20, 16928 Pritzwalk, Vokietija.

Platintojas. DirectMarketing OU, A.Juozapavičiaus 6/2, Vilnius, Lietuva.

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta