BellaLab "Omega 3 – Ubiquinone"

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka
Kaina: 44.95 EUR   Užsakyti

BellaLab maisto papildas Omega-3 Ubiquinone in form of Kaneka® CoQ10 (liet. Omega-3 su Kaneka Ubichinonu kofermentu Q10) yra preparatas kurio, pagrindinės sudedamosios dalys – tai sveikatai ypač reikalingų medžiagų turinti dokozaheksaeno rūgštis (DHR), arba omega-3 riebalų rūgštis, o taip pat – kofermentas Q10 (kitaip vadinamas ubichinonu), kuris yra natūralus riebaluose tirpstantis antioksidantas.

Riebiosios rūgštys yra tarsi žmogaus kūno ląstelių statybinės medžiagos, be kurių sunku būtų užtikrinti normalią mūsų ląstelių, raumenų, nervų ir visų organų veiklą. Tyrimais patvirtinta, jog DHR padeda palaikyti normalią smegenų funkciją. 60 proc. žmogaus smegenų sudaro riebalai, o apie 35 proc. šių riebalų – polineprisotintos riebalų rūgštys, daugiausia DHR ir arachidono rūgštys. Beje, jei smegenims trūksta Omega-3 riebalų rūgščių, jas pakeičia ne tokie vertingi riebalai, kaip omega-6, ar net pavojingos transriebalų rūgštys, kurios mažina ląstelių membranos elastingumą, sutrikdo signalo transmisiją tarp neuronų. DHR ir EPR (eikozapenteno rūgštis, kuri yra DHR sudedamoji dalis) padeda palaikyti ir normalią širdies veiklą. Nustatyta, jog riebalų rūgštys reikalingos į hormonus panašių junginių gamybai, kurie padeda reguliuoti kraujo spaudimą, širdies ritmą ir kraujo krešėjimą. Taip pat DHR padeda išsaugoti normalų regėjimą.

Žmogaus organizmas natūraliai negamina šių sveikatai tokių svarbių medžiagų, tam reikalinga omega-3 papildyta mityba. Pagrindinis omega-3 šaltinis yra riebios jūrinės žuvys, tokios kaip lašiša, skumbrė ar menkė. DHR taip pat yra kituose jūros produktuose, pavyzdžiui, austrėse, ikruose, dumbliuose, taip pat kai kuriuose riešutuose, linų sėmenyse, ispaninio šalavijo (čija), kanapių sėklose ir kitur.

Nustatyta, jog teigiamas poveikis smegenims bei regėjimui pasireiškia per parą suvartojant 250mg DHR, būtent toks kiekis yra vienoje Omega-3 Ubiquinone kapsulėje.

Be to, šis papildas yra praturtintas kofermentu Q10, pažymėtu Kaneka prekės ženklu. Japonijoje 1949 m. įkurta farmacijos ir chemijos pramonės kompanija Kaneka Corporation gamina itin aukštos kokybės ir unikalius ingredientus maisto papildų pramonei, kosmetikos, maisto bei gėrimų pramonei. Kaneka pagamintas Q10 yra biologiškai identiškas žmogaus organizme natūraliai gaminamam Q10.

Kofermentas Q10 yra į vitaminus panaši medžiaga, jos randama visose mūsų ląstelėse. Ji atsakinga už ląstelių apsaugą bei dalyvauja energijos gamybos procese kiekvieno iš mūsų organizme. Šią medžiagą gamina mūsų pačių organizmas, kadangi ji būtina normaliai ląstelių veiklai. Vis dėlto jau trisdešimtmečių organizme šios medžiagos ima mažėti. Be to, Q10 organizme mažėja sergant kai kuriomis ligomis, pavyzdžiui, širdies ir kraujagyslių, vartojant kai kuriuos vaistus. Tyrimų metų išsiaiškinta, jog daugiausia šios medžiagos reikia širdžiai, kepenims, inkstams ir smegenims, mat šių organų veiklai palaikyti reikia daugiausia energijos.

Kofermento Q10 gauname ir su maisto produktais, pavyzdžiui jo yra raudonoje mėsoje, kepenyse, širdies raumenyje, riebiose žuvyse, grūduose, špinatuose. Vis dėlto, manoma, jog kasdien organizmui reikalingo šios medžiagos kiekio su maistu gauti neįmanoma. Tuo tarpu vienoje Omega-3 Ubiquinone kapsulėje yra 25 mg Kaneka gaminamo ubichinono (kofermento Q10).

Sudedamosios dalys. Žuvų taukai, želatina, drėgmę išlaikanti medžiaga glicerolis, sojų aliejus, ubichinonas Kaneka®, išgrynintas vanduo, dažiklis geležies oksidai (juodasis), dažiklis geležies oksidai (raudonasis).

1 kapsulėje yra (RMV*, %): 500 mg žuvų taukų (kuriuose yra Omega-3 riebalų rūgščių: ne mažiau kaip 30 mg eikozapentaeno rūgšties (EPR) ir ne mažiau kaip 250 mg dokozaheksaeno rūgšties (DHR)), 25 mg ubichinono Kaneka® (kofermentas Q10).

Įspėjimai. Nėščios moterys bei žindyvės prieš vartodamos maisto papildą turėtų pasikonsultuoti su gydytoju. Maisto papildo nerekomenduojama vartoti jaunesniems nei 12 metų amžiaus vaikams.

Vartojimas. Rekomenduojama vartoti po 1 kapsulę 1 kartą per dieną, valgio metu.

Pakavimas: parduodamas 1 pakuotė, kurioje yra 90 kapsulių. Kaina yra 44,95 eurai.

Gamintojas: Ayanda GmbH, Am Hunengrab 20, 16928 Pritzwalk, Vokietija.

Platintojas Lietuvoje: DirectMarketing OU, A. Juozapavičiaus 6/2, Vilnius, Lietuva.

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta