BellaLab RetinaPlus Saffron

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka
Kaina: 39.95 EUR   Užsakyti

Maisto papildo BellaLab „RetinaPlus Saffron“ sudėtyje yra tokių sudėtinių dalių kaip šafranas, liuteinas, zeaksantinas bei mezo-zeaksantinas, taip pat vitaminų bei mikroelementų, įskaitant vitaminus A, C, B2, E, cinką bei varį.

Šafranas – tai vienas brangiausių pasaulyje prieskonių, gaunamas iš daržinio kroko (Crocus sativus) purkų. Siūlelio formos tikrojo kroko žiedų purkos sveria tik po 10 miligramų, viename kroko žiede jų – vos trys. Todėl skaičiuojama, jog vienam kilogramui šafrano žaliavos reikia apie 150-200 tūkstančių žiedų. Be to kiekvienas kroko žiedas skinamas rankomis, žiedo siūleliai taip pat išimami rankomis. Nuskintos purkos džiovinamos, o kaitinamos ir džiūdamos jos keičia spalvą – ryškiai oranžinė spalva virsta sodriai raudona.

Prieskonio kilmės šalys – Iranas, Turkija, Graikija, Ispanija, vis dėlto pagrindinis jo augintojas – šiandien pasaulyje Iranas, užauginantis 90% šio prieskonio.

Šafrano pavadinimas kilęs iš arabų kalbos žodžio a'far, reiškiančio geltoną spalvą. Ir išties - šafranas suteikia patiekalams ryškią geltoną spalvą. Į europiečių kalbas šafrano pavadinimas atėjo iš lotynų kalbos, kurioje jis vadinamas safranum.

Egzotiškasis šafranas nuo seniausių laikų buvo žinomas ir naudojamas senovės Egipte, Asirijoje, Persijoje, iš ten pasiekė Graikiją, senovės Romos imperiją. Seniausiais laikais jis būdavo vartojamas tiek liaudies medicinoje, tiek parfumerijoje, tiek audinių dažymui ar kvapnioms vonioms, taip pat, žinoma, ir maisto bei gėrimų gardinimui.

Tuo tarpu liuteinas bei zeaksantinas – tai natūralūs karotenoidai, kurie žmogaus organizme kaupiasi akių tinklainėje. Karotenoidai yra natūralios dažančios medžiagos, kurios suteikia geltoną, oranžinę ir raudoną spalvas įvairiems vaisiams ir daržovėms. Šios medžiagos taip pat veikia kaip antioksidantai, padedantys apsaugoti žmogaus organizmo ląsteles nuo pažeidimų.

Liuteinas yra aptinkamas žaliose lapinėse daržovėse – špinatuose, kopūstuose ir kt., jo turi ir kiaušinio trynys, tamsios spalvos vaisiai. Zeaksantinas taip pat kaupiasi tamsiai žalios spalvos daržovėse, jis taip pat suteikia spalvą tokioms daržovėms kaip paprikos, kukurūzai, jo taip pat yra šafrane.

Tuo tarpu vitaminas C padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos, padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.

Vitaminas E, cinkas taip pat padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Cinkas padeda išsaugoti normalų regėjimą, padeda palaikyti normalią vitamino A apykaitą. Vitaminas A padeda išsaugoti normalų regėjimą. Riboflavinas (vitaminas B2) padeda palaikyti normalią energijos apykaitą, padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį, padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą bei normalią gleivinių ir odos būklę.

Sudedamosios dalys: L-askorbo rūgštis, kukurūzų krakmolas, lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas, DL-alfa-tokoferilacetatas, liuteinas, cinko laktatas, emulsiklis riebalų rūgštys, mezo-zeaksantinas, šafrano ekstraktas, zeaksantinas, retinilo acetatas, vario gliukonatas..

1 kapsulėje yra (RMV*, %): 150 mg (188 %) vitamino C, 24 mg (200 %) vitamino E, 20 mg liuteino, 10 mg (100 %) cinko, 5 mg mezo-zeaksantino, 3 mg šafrano ekstrakto, 2 mg zeaksantino, 800 μg (100 %) vitamino A, 0,5 mg (50 %) vario.

*- Referencinė maistinė vertė.

Vartojimas. Rekomenduojama vartoti po 1 kapsulę 1 kartą per dieną, valgio metu.

Pakavimas: parduodamas 1 pakuotė, kurioje yra 90 kapsulių. Kaina yra 39,95 eurai.

Gamintojas: TopFormula Healthcare AB, Fridhemsvägen 3, 602 13 Norrköping, Švedija.

Platintojas Lietuvoje: DirectMarketing OU, A. Juozapavičiaus 6/2, Vilnius, Lietuva.

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta