BellaLab Rhodiola Rosea Root

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka
Kaina: 39.95 EUR   Užsakyti

Maisto papildas BellaLab Rhodiola Rosea Root praturtintas rausvųjų rodiolių (Rhodiola rosea) ekstraktu.

Rausvosios rodiolės padeda palaikyti normalią širdies ir kraujagyslių veiklą. Rausvosios rodiolės – adaptogenas, padedantis palaikyti normalią nervų sistemą.

Pantoteno rūgštis padeda palaikyti normalią energijos apykaitą, normalią steroidinių hormonų, vitamino D ir kai kurių neuromediatorių sintezę ir apykaitą, normalią protinę veiklą, padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.

Adaptogenais paprastai vadinami augalai, padedantys organizmui adaptuotis (prisitaikyti) prie fizinio ar psichologinio streso ir išnaudoti turimus išteklius kovai su juo. Adaptogenai naudingi tuo, kad didina bendrą organizmo atsparumą, tonizuoja.
Rausvoji rodiolė yra dar žinoma kaip auksinė šaknis, arktinė šaknis arba rožės šaknis. Iš šio pavadinimo aišku, jog nuo seno vertinama šio augalo šaknis, nors galima rasti, jog maistui vartojami ir jo lapai. Rausvųjų rodiolių šaknys susmulkinamos ir išdžiovinamos. Sakoma, jog džiovintų jų šaknų kvapas primena rožių aromatą.
Tai daugiametis augalas, priklausantis storlapinių (Crassulaceae) šeimai, ir natūraliai augantis Europos arktiniuose regionuose, sutinkamas Vidurio Azijos kalnuose, Šiaurės Amerikoje, taip pat kalnuotose Europos vietovėse. Tai augalas, mėgstantis jūrines uolas, taip pat didelį aukštį kalnuose.
Šis augalas gali išaugti iki 40-45 cm aukščio, jį atpažinti galima iš storų, mėsingų stiebų ir lapų, smulkių gelsvai žalsvų žiedų.
Tai nuo seno įvairių šalių liaudies medicinoje žinomas augalas. Pirmasis šį augalą maždaug 50-70 m. po Kr. aprašė graikų vaistininkas ir botanikas Pedanius Dioscorides savo veikale „De Materia Medica“.
JAV gamtininkai pastebėjo, jog tai kenkėjams bei ligoms atsparus augalas, be to, jis gana sparčiai atželia.
Nors daugiausia kasama laukinių rausvųjų rodiolių šaknų, JAV, Kanadoje, Suomijoje, Norvegijoje veisiami ir jų ūkiai, nes pasaulinei paklausai užtikrinti laukinių augalų išteklių neužtenka. Juolab, kad kiekvieno derliaus tenka laukti ketverius-penkerius metus, nes tai ilgai bręstantis augalas.

Sudedamosios dalys.  Rausvųjų rodiolių (Rhodiola rosea) šaknų ekstraktas (3-4:1), želatina, lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos, užpildas celiuliozė, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas, kalcio D-pantotenatas.

1 kapsulėje yra (RMV*, %): 125 mg rausvųjų rodiolių (Rhodiola rosea) šaknų ekstrakto, 6 mg (100 %) pantoteno rūgšties.

*- Referencinė maistinė vertė.

Vartojimas. Rekomenduojama vartoti po 1 kapsulę per dieną, po valgio.

Įspėjimai. Maisto papildo nerekomenduojama vartoti nėščioms moterims, žindyvėms, jaunesniems nei 18 metų vaikams.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Maisto papildas turi buti laikomas vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Grynasis kiekis: 33,84 g (paaiškinimas: 90 kapsulių po 376 mg).

Gamintojas. Topformula Healthcare AB, Fridhemsvägen 3, 602 13 Norrköping, Švedija.
Platintojas. DirectMarketing OU, A.Juozapavičiaus 6/2, Vilnius, Lietuva, tel. (8 5) 2054740.
Pakavimas. Parduodama 1 pakuotė su 90 kapsulių. Pakuotės (3 mėnesių kurso) kaina yra 39,95 eurai.