BellaLab Turmeric - with curcumin extract

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka
Kaina: 44.95 EUR   Užsakyti

BellaLab  „Turmeric – with curcumin extract“ yra ypač aukštos kokybės skandinaviškas produktas, pažymėtas ženklu Naturally Swedish.

Maisto papildas „Turmeric – with curcumin extract“ yra preparatas, kurio pagrindinė sudedamoji dalis yra ciberžolės veikliosios medžiagos – kurkumino ekstraktas.

Ciberžolė (angl. Turmeric, lot. Curcuma) – tai imbierinių šeimos augalų gentis, daugumos rūšių stiebai ir šakniastiebiai turi eterinių aliejų ir geltonų dažų (kurkumino) bei yra auginamos kaip prieskoniai ar vaistiniai augalai.

Bene labiausiai paplitusi jų rūšis – tai dažinė ciberžolė (lot. Curcuma longa), natūraliai auganti Pietų Azijos tropiniuose regionuose. Tai vienas svarbiausių prieskoninių augalų Azijoje, kiekvieno kario patiekalo sudėtinė dalis, ja taip pat nuo seniausių laikų gardinami gėrimai, saldieji kepiniai. Visiems jiems ciberžolė suteikia ryškią geltoną spalvą.

Rytų šalių medicinoje – Indijos Ajurvedoje, o taip pat senovės kinų medicinoje, ciberžolė buvo vienas svarbesnių vaistinių augalų, skiriamas pačioms įvairiausioms ligoms bei negalavimams gydyti.

Beje, ciberžolę žinojo ir Europa, apie tai likę antikos laikus siekiančių įrašų, tuo tarpu XIII a. keliautojas Markas Polas apie ją atsiliepė kaip apie „Indijos šafraną“. XVIII a. Europoje ciberžolę importavo visos galingosios jūrinės valstybės, įskaitant Angliją, Olandiją, Portugaliją. Ji naudota medicinai bei dažams.

Vakaruose kurkumino naudą imta intensyviau tirti pastaruosius keletą dešimtmečių, o moksliniai straipsniai apie šią gamtos dovaną jau skaičiuojami tūkstančių tūkstančiais.

Šiandien pripažįstama, jog dažinės ciberžolės padeda palaikyti normalią kepenų ir virškinimo sistemos veiklą, normalų kepenų lipidų kiekį bei normalią sąnarių funkciją.

Paprastai geltonai dažančio kurkumino ciberžolės šaknyje yra 3-5%, šis skaičius gali pasiekti 6-8% tam tikruose Indijoje auginamų ciberžolių šaknyse. Paprastai ciberžolių šaknys nukasamos, nuplaunamos bei išdžiovinamos, tuomet iš jų malami mums gerai pažįstami geltoni prieskonių milteliai. Tačiau maisto papilde „Turmeric – with curcumin extract“ yra net 95% gryno kurkumino.

Tam, kad žmogaus organizmas kurkuminą įsisavintų geriau, šis maisto papildas taip pat yra papildytas juodųjų pipirų ekstraktu.

Tikime, kad BellaLab maisto papildas „Turmeric – with curcumin extract“ pagerins jūsų savijautą ir suteiks įvairiapusiškos naudos. Tai preparatas, kuriame dera laiko patikrinta išmintis ir naujausios mokslo inovacijos.

Sudedamosios dalys. Ciberžolių ekstraktas, želatina, DL-fenilalaninas, kukurūzų krakmolas, užpildas riebalų rūgščių magnio druskos, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas.

1 kapsulėje yra: 400 mg ciberžolių ekstrakto (kuriame yra 380 mg kurkumino), 50 mg DL-fenilalanino, 5 mg juodųjų pipirų ekstrakto.

Vartojimas. Rekomenduojama vartoti po 1 kapsulę 1 kartą per dieną, valgio metu.

Pakavimas: parduodamas 3 pakuočių komplektas, kuris susideda iš 90 tablečių. Komplekto kaina yra 44,95 eurai. Nuotraukoje yra pavaizduota viena pakuotė.

Gamintojas: TopFormula Healthcare AB, Fridhemsvägen 3,  602 13 Norrköping, Švedija.

Platintojas Lietuvoje: DirectMarketing OU, A. Juozapavičiaus 6/2, Vilnius, Lietuva.

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta