BellaLab Lakštinė veido kaukė su kofermentu Q10 (Ubichinonas) (5%)

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka
Kaina: 42.95 EUR   Užsakyti

Šis produktas – tai dešimt vienkartinių kosmetinių kaukių lakštų veidui su kofermentu Q10 atskirose pakuotėse. Tai aukščiausios klasės produktas, skirtas kiekvienam ir kiekvienai, siekiančiai elastingesnės, glotnesnės veido odos ar tiesiog norinčiai sudrėkinti ir atgaivinti gyvybingumą praradusią ar pavargusią odą.

Pagrindinė kaukės veiklioji medžiaga tai aukščiausios kokybės kofermentas Q10 (kitaip vadinamas ubichinonu). Šioje kaukėje jis sudaro 5% tūrio. 

Netgi perkant brangiausias kaukes ne visuomet paprasta sužinoti, kiek veikliosios medžiagos produktas turi.

Kofermentas Q10 yra į vitaminus panaši medžiaga, antioksidantas, kurio randama visose mūsų ląstelėse. Jis atsakingas už ląstelių apsaugą bei dalyvauja energijos gamybos procese kiekvieno iš mūsų organizme. Šią medžiagą gamina mūsų pačių kūnas, kadangi ji būtina normaliai ląstelių veiklai. Vis dėlto jau trisdešimtmečių organizme šios medžiagos ima mažėti, be to, žemesnį Q10 lygį gali lemti prasta mityba ar stresas. Mūsų odą, kurios ląstelėse taip pat yra kofermento Q10, neigiamai veikia ir saulės spinduliai.

Nemažai tyrimų pademonstravo teigiamą kofermento Q10 poveikį odai – pastebėta, jog jis padeda drėkinti ir lyginti odą, didinti jos elastingumą, taip pat apsaugoti nuo raukšlių susidarymo, apskritai leidžia odai pailsėti.

Kofermentas Q10 suteikia ląstelėms energijos, reikalingos jos natūraliems regeneracijos procesams. Kai oda lengviau ir greičiau atsinaujina, tai ji ir atrodo lygesnė, jaunesnė, sveikesnė. Todėl pastaraisiais metais Q10 itin išpopuliarėjo kaip kosmetikos gaminių sudėtinė dalis, ypač kremuose nuo raukšlių ar saulės, odos drėkinimui skirtuose gaminiuose.

Siūlome išbandyti Pietų Korėjoje įprastą metodą ir pamaitinti odą jai tokiu svarbiu kofermentu Q10: ant švarios veido odos užsidėti iš pakuotės išimtą veido formos lakštą iš viskozės, prisotintą šia medžiaga bei kitomis pagalbinėmis medžiagomis. 

Kiekvienoje pakuotėje yra 25 ml skysčio, o tai paprastai net per daug vienai veido procedūrai. Palyginimui, pigiausiose kaukėse skysčio gali būti 21-23 ml. Todėl rekomenduojame skysčio likučius užtepti ant kaklo, krūtinės, rankų ar kitų kūno vietų ir palaukti, kol medžiagos gerai įsigers, paprastai iki 15-20 minučių.

Drėkinamosios veido kaukės sudėtyje esantis kofermentas Q10 yra odos elastingumą lemiantis elementas. Kofermentas Q10 yra stiprus antioksidantas, kuris drėkina ir lygina odą, didina jos elastingumą, apsaugo nuo raukšlių susidarymo, atpalaiduoja nuo streso.

Švelni ir minkšta viskozės lakšto kaukė maloniai priglunda prie odos, kad būtų užtikrinamas kuo gausesnis maistinių medžiagų patekimas į odą.

Ingredients (INCI): Aqua, Ubiquinone, Methylpropanediol, Glycereth-26, Butylene glycol, Betaine, Xanthan gum, Allantoin, Carbomer, Ethylhexylglycerin, Polysorbate 20, Triethanolamine, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, 1,2-hexanediol, Parfum.

Naudojimas.

1. Toniku kruopščiai nuvalykite veido odą.

2. Išimkite, išskleiskite kaukę  ir švelniai uždėkite kaukę ant veido. Palaukite 15–20 minučių.

3. Išspauskite pakuotėje esantį skysčio likutį ir juo švelniais masažuojamaisiais judesiais įtrinkite kaklą, krūtinę arba alkūnes.

Galimi kaukės naudojimo būdai:

Šaldanti kaukė – prieš naudojimą, kaukę rekomenduojama palaikyti šaldytuve. Šildanti kaukė – prieš naudojimą, kaukę 2-3 minutes rekomenduojama palaikyti šiltame (50-60 0C) vandenyje.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Gamintojas. Sindo P&G Co., Ltd., 401, Aenggogae-ro, Namdong-gu, Inčonas, Pietų Korėja.

Platintojas. DirectMarketing OU, A.Juozapavičiaus 6/2, LT-09310, Vilnius, Lietuva.

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta