Apie mus

Tai  švedų bendrovės prekės ženklo BellaLab maisto papildai. Tai ypač aukštos kokybės skandinaviški produktai, skirti gerai savijautai palaikyti. Tikimės, jog šie produktai, pagaminti laikantis aukščiausios kokybės geros gamybos praktikos (GGP) standartų, sustiprins Jūsų organizmą ir pagerins bendrą savijautą.

Jūsų imunitetas – apsauginis skydas, užtikrinantis organizmo pusiausvyrą bei apsaugantis nuo ligų, tad maisto papildų profilaktika – žingsnis geros savijautos link.

Mūsų tikslas – siekti, kad Jūs gautumėte sveikatą stiprinančius gaminius už daug mažesnę nei mažmeninės rinkos kainą. Šie maisto papildai išsiskiria inovatyvumu, kokybe bei unikalia sudėtimi.

BellaLab

Aukščiausios kokybės preparatai

BellaLab maisto papildai skirti visiems, norintiems puoselėti savo sveikatą bei palaikyti harmoningai veikiančią imuninę sistemą, puoselėti grožį ir gerinti bendrą savijautą. Tikime, kad BellaLab maisto papildai suteiks įvairiapusiškos naudos. Tai produktai, kuriuose dera laiko patikrinta išmintis ir naujausios mokslo inovacijos.

mūsų komanda

Visada stengiamės užtikrinti kokybišką aptarnavimą, profesionalų prekių pristatymą ir komunikaciją.

Mums svarbu, ką apie mus galvoja mūsų klientai, todėl stengiames, kaip įspaudą širdyje, palikti gerą nuomonę apie įmonę, prekę ir vadybininką.

Bendravimo etika, draugystė ir profesionalumas tai mūsų įmonės vertybės!

GMP sertifikatas

Visi mūsų produktai pažymėti antspaudu GMP (angl. Gera Gamybos Praktika). Šis ženklas, suteikiamas tik aukščiausios kokybės preparatams, parodo, kad produktai atitinka šiuolaikinius saugumo, kokybės ir efektyvumo reikalavimus.

Susisiekite su mumis

Ši svetainė apsaugota „reCAPTCHA“, taip pat taikoma „Google“ privatumo strategija ir paslaugų naudojimo sąlygos.